Read Apie mirtį ir mirimą by Elisabeth Kübler-Ross Free Online


Ebook Apie mirtį ir mirimą by Elisabeth Kübler-Ross read! Book Title: Apie mirtį ir mirimą
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Elisabeth Kübler-Ross
Edition: Katalikų pasaulio leidiniai
Date of issue: 2008
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 9.92 MB
City - Country: No data
Loaded: 1958 times
Reader ratings: 5.5

Read full description of the books:Ši knyga nėra vadovėlis apie nepagydomų ligonių slaugymą ar išsami mirštančiųjų psichologijos studija. Tai tiesiog pasakojimas apie galimybę iš naujo pažvelgti į ligonį kaip į žmogų, pakalbinti jį ir iš jo sužinoti, ką mes darome gerai, o ką ne. Autorė tiesiog pasakoja apie ligonius, pasidalijusius su ja kančiomis, lūkesčiais ir viltimis. Šios istorijos paskatins ir kitus nevengti „beviltiškų“ ligonių, būti su jais nuoširdesniems ir palengvinti žmonėms paskutines jų dienas. Tie, kuriems tai pavyks, suvoks, kad šis bendravimas teikia abipusę naudą; jie geriau pažins žmonių mąstyseną, unikalius žmogiškuosius mūsų egzistencijos aspektus; tokie išgyvenimai praturtins ir galbūt padės nebe taip nerimastingai žvelgti į savo pačių mirtį.

Elisabeth Kübler-Ross gimė 1926 metais Šveicarijoje protestantų šeimoje. 1957 metais baigusi medicinos studijas kartu su vyru emigravo į JAV. Dirbdama Čikagos ligoninėje 1969 metais išleido šią knygą ir tapo pasaulinio garso asmenybe. Sugebėjusi priminti pasauliui, jog mirštantieji taip pat yra žmonės, kurių negalima palikti vienišų ir atstumtų, autorė gavo net 23 garbės daktaro vardus.


Download Apie mirtį ir mirimą PDF Apie mirtį ir mirimą PDF
Download Apie mirtį ir mirimą ERUB Apie mirtį ir mirimą PDF
Download Apie mirtį ir mirimą DOC Apie mirtį ir mirimą PDF
Download Apie mirtį ir mirimą TXT Apie mirtį ir mirimą PDFRead information about the author

Ebook Apie mirtį ir mirimą read Online! Elisabeth Kübler-Ross, M.D. was a Swiss-born psychiatrist, a pioneer in Near-death studies and the author of the groundbreaking book On Death and Dying (1969), where she first discussed what is now known as the Kübler-Ross model. In this work she proposed the now famous Five Stages of Grief as a pattern of adjustment. These five stages of grief are denial, anger, bargaining, depression, and acceptance. In general, individuals experience most of these stages, though in no defined sequence, after being faced with the reality of their impending death. The five stages have since been adopted by many as applying to the survivors of a loved one’s death, as well.

She is a 2007 inductee into the National Women’s Hall of Fame. She was the recipient of twenty honorary degrees and by July 1982 had taught, in her estimation, 125,000 students in death and dying courses in colleges, seminaries, medical schools, hospitals, and social-work institutions. In 1970, she delivered the The Ingersoll Lectures on Human Immortality at Harvard University, on the theme, On Death and Dying.


Reviews of the Apie mirtį ir mirimą


MOHAMMED

For those who are bored to live

MATTHEW

The book is a masterpiece that makes a richer soul, speech, and wider horizon.

KATIE

An interesting book, not like the other

MOHAMMED

You want to waste your time? This book fits perfectly.

ANNA

Why are you asking to write a phone number?
Add a comment
Download EBOOK Apie mirtį ir mirimą by Elisabeth Kübler-Ross Online free

PDF: apie-mirt-ir-mirim.pdf Apie mirtį ir mirimą PDF
ERUB: apie-mirt-ir-mirim.epub Apie mirtį ir mirimą ERUB
DOC: apie-mirt-ir-mirim.doc Apie mirtį ir mirimą DOC
TXT: apie-mirt-ir-mirim.txt Apie mirtį ir mirimą TXT