Read Eņģeļu impērija by Bernard Werber Free Online


Ebook Eņģeļu impērija by Bernard Werber read! Book Title: Eņģeļu impērija
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Bernard Werber
Edition: Zvaigzne ABC
Date of issue: 2010
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 36.44 MB
City - Country: No data
Loaded: 2840 times
Reader ratings: 6.4

Read full description of the books:Romāna "Eņģeļu impērija" galvenais varonis Mišels Pensons nomirst un nonāk pēcnāves valstībā. Ikviens cilvēks tur stājas tiesas priekšā, kurā tiek novērtēts viņa mūža devums un atkarībā no iegūtā punktu skaita viņš vai nu tiek paaugstināts par eņģeli, vai tiek sūtīts uz Zemi jaunā reinkarnācijā. Pateicoties sava advokāta Emīla Zolā pārliecinošajai runai, Mišels Pensons tiek novērtēts ar eņģelim nepieciešamo punktu skaitu un var kļūt par sargeņģeli trim cilvēkiem. Viņa uzdevums kā eņģelim ir panākt, lai vismaz viens viņa protežē arī iegūtu nepieciešamos piecsimt punktus. Lasītājam ir iespēja izsekot, kas ar katru no šiem trim cilvēkiem notiek visas dzīves garumā. Savukārt eņģeļi nolēmuši noskaidrot, kur īsti mīt Dievs. Autors ļauj iepazīt Paradīzi kā vietu, kur mīt būtnes, kas vēl mums labu un cenšas mūs glābt. Dažkārt pat pret mūsu pašu gribu!

Bernārs Verbērs (Bernard Werber, 1961) ir dzimis Tulūzā, viņa māte bija izraēliete, bet tēvs – Francijas ebrejs. Fantastikas stāstus Verbērs sācis rakstīt jau 14 gadu vecumā, un šobrīd viņš ir viens no populārākajiem zinātniskās fantastikas rakstniekiem Francijā un visā pasaulē. Dzimtenē viņa grāmatas izdotas vairāk nekā 5 miljonu eksemplāru tirāžā, bet divreiz vairāk grāmatu pārdots ārpus Francijas robežām. Rakstnieka darbi tulkoti vairāk nekā 30 valodās. No franču valodas tulkojusi Maija Indraša. Mākslinieks Arnis Zariņš.


Download Eņģeļu impērija PDF Eņģeļu impērija PDF
Download Eņģeļu impērija ERUB Eņģeļu impērija PDF
Download Eņģeļu impērija DOC Eņģeļu impērija PDF
Download Eņģeļu impērija TXT Eņģeļu impērija PDFRead information about the author

Ebook Eņģeļu impērija read Online! Bernard Werber's "Ants" trilogy made him one of France's most popular science fiction novelists in the 90s. Werber began studying journalism in 1982 in Paris, where he discovered the work of sci-fi writer Philip K. Dick. In 1991 he published the novel Les Fourmis (Empire of the Ants), a complex fantasy novel in which ants were the heroes and humans the pesty antagonists. The novel became a cult hit across Europe, and Werber followed it with two other books in the same vein: Le Jour des Fourmis (Day of the Ants,1992) and La Révolution des Fourmis (Revolution of the Ants, 1995). His other books include L'Empire des Anges (Empire of the Angels, 2000) and L'Arbre des possibles (The Tree of Possibles, 2002).


Reviews of the Eņģeļu impērija


EVAN

Quickly downloaded

LIAM

After reading this book, Your life will change!

VIOLET

Not impressed

CONNOR

All right, thanks fast.

ANNABELLE

Compelling book!
Add a comment
Download EBOOK Eņģeļu impērija by Bernard Werber Online free

PDF: eeu-imprija.pdf Eņģeļu impērija PDF
ERUB: eeu-imprija.epub Eņģeļu impērija ERUB
DOC: eeu-imprija.doc Eņģeļu impērija DOC
TXT: eeu-imprija.txt Eņģeļu impērija TXT